YB TIBERO TS CH

  • Производител: Adidas
  • Шифра на производ: DI0184
На залиха
  • YB TIBERO TS CH
  • YB TIBERO TS CH
1.854 ден. 3.090 ден.
Водич за величини

  • 116
  • 128
  • 140
  • 152
  • 164
  • 176

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар