AltaSport K

 • Производител: Adidas
 • Шифра на производ: BB9323
На залиха
 • AltaSport K
 • AltaSport K
 • AltaSport K
 • AltaSport K
1.314 ден. 2.190 ден.
Водич за величини

 • 3.5
 • 4
 • 4.5
 • 5
 • 5.5
 • 6
 • 6.5

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар