-40%
AltaSport K

AltaSport K

  • Производител: Adidas
  • Шифра на производ: B37963
На залиха
1.314 ден. 2.190 ден.
Водич за величини

  • 3.5
  • 4
  • 4.5
  • 5
  • 5.5
  • 6
  • 6.5

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар