fb_img
 X20992

ADISOCK 12

  • За возрасни
  • Шифра на производ: X20992
28%
690,00 ден.
490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 163,00 ден. со
  • 4042
  • 4345
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црвена
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Чорапи
Спорт Фудбал
Производител Adidas