fb_img
 SPI00500335

SPIRALE

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: SPI00500335
61%
3.590,00 ден.
1.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 463,00 ден. со
  • 38
  • 39
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја
Материјал
Подгрупа Чизми
Спорт Урбана Зима
Производител Spirale