fb_img
 RWB053-3EA

Regatta Sweetness B/W II Navy(PolarB)

 • За возрасни
 • Шифра на производ: RWB053-3EA
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 430,00 ден. со
 • XS
  8
 • S
  10
 • M
  12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Тегет
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Елек
Спорт Планински Спортови
Производител Regatta