fb_img
 L41110500

Salomon SHELTER CS WP W Black/Ebony/Wine T

 • За возрасни
 • Шифра на производ: L41110500
8.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 2.897,00 ден. со
 • 36⅔
  4
 • 4.5
 • 38
  5
 • 5.5
 • 39⅓
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Полиестер Постава: Полиестер Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Планински Спортови
Производител Salomon