fb_img
 IS1387

Adidas M 3S SJ 10 SHO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IS1387
2.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 730,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шорцеви
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи