fb_img
 IS1382

Adidas M LIN SJ T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IS1382
1.590,00 ден.
или на 3 рати без камата по 530,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

21%
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas