fb_img
 IJ6076

Adidas M CB TS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IJ6076
6.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 2.063,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал 53% Памук 47% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

40%
4.990,00 ден.
2.990,00 ден.
Puma
20%
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
Puma
5.290,00 ден.
Puma
5.290,00 ден.
Puma
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Puma
6.490,00 ден.
Puma
6.490,00 ден.
Puma
6.190,00 ден.
Puma
6.190,00 ден.
Puma
6.190,00 ден.
Puma