fb_img
 IE9440

Adidas PREDATOR ACCURACY.4 IN SALA J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: IE9440
29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 730,00 ден. со
 • 36⅔
  4
 • 37⅓
  4.5
 • 38
  5
 • 38⅔
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Синтетика, Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas