fb_img
 IE4070

Adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN J

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: IE4070
29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 730,00 ден. со
  • 4.5
  • 38
    5
  • 38⅔
    5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сребрена
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas