fb_img
 IC6657

Adidas DANCE CARGO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IC6657
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.130,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 100% Рециклиран полиамид
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

30%
4.990,00 ден.
3.490,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
3.990,00 ден.
Adidas