fb_img
 HZ5734

Adidas W HO FUR PA

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HZ5734
11.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 3.730,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Крем
Материјал 100% Рециклиран полиамид
Подгрупа Јакни
Спорт Урбана Зима
Производител Adidas


Слични производи

63%
8.390,00 ден.
3.090,00 ден.
Five Seasons
6.590,00 ден.
4F
6.590,00 ден.
4F
7.090,00 ден.
4F
7.090,00 ден.
4F
7.090,00 ден.
4F
6.890,00 ден.
4F
6.890,00 ден.
4F
7.990,00 ден.
4F
7.990,00 ден.
4F
40%
4.990,00 ден.
2.990,00 ден.
Didriksons
40%
4.990,00 ден.
2.990,00 ден.
Didriksons