fb_img
 HZ22JSPMN001-45S

4F BOY'S SKI TROUSERS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HZ22JSPMN001-45S
19%
4.690,00 ден.
3.790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.263,00 ден. со
 • 6-7 год.
  122
 • 7-8 год.
  128
 • 8-9 год.
  134
 • 9-10 год.
  140
 • 10-11 год.
  146
 • 11-12 год.
  152
 • 12-13 год.
  158
 • 13-14 год.
  164
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Ски Панталони
Спорт Скијање
Производител 4F


Слични производи

20%
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
Color Kids
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Color Kids
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Color Kids
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Color Kids
19%
4.690,00 ден.
3.790,00 ден.
4F