fb_img
 HR7442

Adidas DY MO BIKINI

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HR7442
2.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 730,00 ден. со
 • XXS
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 6-7 год. (128,00 cm)
  XS
 • 8-9 год. (137,00 cm)
  S
 • 10-11 год. (146,00 cm)
  M
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сина
Материјал 82% Рециклиран полиестер 18% Еластин
Подгрупа Костим за капење
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

41%
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
2.390,00 ден.
Adidas