fb_img
 HP7758

Adidas ADILETTE COMFORT SPIDERMAN K

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: HP7758
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 563,00 ден. со
  • 35.5
    3
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
21%
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas