fb_img
 HP2519

Adidas Deportivo II TF

 • За возрасни
 • Шифра на производ: HP2519
2.790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 930,00 ден. со
 • 39⅓
  6
 • 40
  6.5
 • 40⅔
  7
 • 41⅓
  7.5
 • 42
  8
 • 42⅔
  8.5
 • 43⅓
  9
 • 44
  9.5
 • 44⅔
  10
 • 45⅓
  10.5
 • 46
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

2.790,00 ден.
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas