fb_img
 HN6950

Adidas JUVE DNA CAP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HN6950
22%
1.790,00 ден.
1.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 463,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Капи
Спорт Фудбал
Производител Adidas