fb_img
 HN6719

Adidas LEGO SO 3PP TEC

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: HN6719
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 330,00 ден. со
  • 46-48
    XL
  • 49-51
    XXL
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал 66% Памук 31% Рециклиран полиестер 3% Еластин
Подгрупа Чорапи
Спорт Тренинг
Производител Adidas