fb_img
 HM2212

Adidas I LEGO CL ONES

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: HM2212
51%
3.490,00 ден.
1.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 563,00 ден. со
 • 86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 3-4 год.
  104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

40%
3.490,00 ден.
2.090,00 ден.
Adidas