fb_img
 HM2211

Adidas I LEGO CL ONES

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: HM2211
40%
3.490,00 ден.
2.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 697,00 ден. со
 • 12-18 мес.
  86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 3-4 год.
  104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Мултиколор
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

51%
3.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas