fb_img
 HD4431

Adidas YO STO AOP SHO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HD4431
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 897,00 ден. со
  • XS
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 79% Рециклиран полиестер 21% Еластин
Подгрупа Бициклистички
Спорт Тренинг
Производител Adidas