fb_img
 HB7145

Adidas TEAM SLEEVE 22

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HB7145
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
или на 3 рати без камата по 197,00 ден. со
  • 46-48
    XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 96% Рециклиран полиестер 4% Еластин
Подгрупа Чорапи
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

20%
490,00 ден.
390,00 ден.
Adidas
21%
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
28%
690,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
28%
690,00 ден.
490,00 ден.
Adidas