fb_img
 HB1277

Adidas TIRO 3S SOCK 3P

 • За возрасни
 • Шифра на производ: HB1277
21%
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 363,00 ден. со
 • 37-39
  S
 • 40-42
  M
 • 43-45
  L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 50% Памук 47% Рециклиран полиестер 2% Еластин 1% Полиамид
Подгрупа Чорапи
Спорт Фудбал
Производител Adidas