fb_img
 HA7207

Adidas axFARM SHOPPER

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HA7207
2.790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 930,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Торби
Спорт Lifestyle
Производител Adidas