fb_img
 HA6607

Adidas W SML SH TIG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HA6607
33%
2.390,00 ден.
1.590,00 ден.
или на 3 рати без камата по 530,00 ден. со
  • XS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 72% Рециклиран полиестер 20% Рециклиран полиамид 8% Еластин
Подгрупа Бициклистички
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

29%
2.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas