fb_img
 HA0307

Adidas SOLID JAMMER

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HA0307
41%
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 430,00 ден. со
  • 4
  • 5
  • M ( cm)
    6
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 80% Рециклиран полиамид 20% Еластин
Подгрупа Бициклистички
Спорт За Лето
Производител Adidas