fb_img
 H61119

Adidas 3S MOMENT SHORT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H61119
29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 730,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шорцеви-кошарка
Спорт Кошарка
Производител Adidas


Слични производи

20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas