fb_img
 H4Z22RED004-21S

4F SKI GLOVES

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4Z22RED004-21S
19%
2.590,00 ден.
2.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 697,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 5% Еластин, 65% Полиестер, 30% Полиуретан
Подгрупа Ракавици
Спорт Скијање
Производител 4F


Слични производи

19%
2.590,00 ден.
2.090,00 ден.
4F
19%
2.590,00 ден.
2.090,00 ден.
4F
19%
2.590,00 ден.
2.090,00 ден.
4F
22%
1.790,00 ден.
1.390,00 ден.
4F
22%
1.790,00 ден.
1.390,00 ден.
4F
22%
1.790,00 ден.
1.390,00 ден.
4F
22%
1.790,00 ден.
1.390,00 ден.
4F
19%
2.590,00 ден.
2.090,00 ден.
4F