fb_img
LAST PIECE СО КОД LP50
 H4Z22BANU006-20S

4F UNISEX BANDANA

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4Z22BANU006-20S
490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 163,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Бандани
Спорт Планински Спортови
Производител 4F


Слични производи