fb_img
 H4Z22BANU005-22S

4F UNISEX BANDANA

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4Z22BANU005-22S
25%
390,00 ден.
290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 97,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сива
Материјал 5% Еластин, 95% Полиестер
Подгрупа Бандани
Спорт Планински Спортови
Производител 4F


Слични производи

20%
490,00 ден.
390,00 ден.
4F
20%
490,00 ден.
390,00 ден.
4F
20%
490,00 ден.
390,00 ден.
4F