fb_img
 H4L22SPDF350-24M

4F WOMEN'S 3/4 TRAINING LEGGINGS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4L22SPDF350-24M
23%
1.290,00 ден.
990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 330,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 87% Полиестер 13% Еластин
Подгрупа Хеланки 3/4
Спорт Тренинг
Производител 4F


Слични производи

52%
1.890,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
50%
1.390,00 ден.
690,00 ден.
4F
50%
1.390,00 ден.
690,00 ден.
4F