fb_img
 H4L21SUDD013-20S

4F WOMEN'S DRESS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4L21SUDD013-20S
27%
1.790,00 ден.
1.290,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 69 % Вискоза 27 % Полиамид 4 % Еластин
Подгрупа Фустани
Спорт Lifestyle
Производител 4F


Слични производи

21%
PUMA
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Puma
28%
PUMA
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
Puma
18%
PUMA
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Puma
39%
PUMA
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
Puma
18%
Evide
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Puma
29%
Evide
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Puma
32%
PUMA
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Puma
41%
W
4.390,00 ден.
2.590,00 ден.
Nike
50%
W
4.390,00 ден.
2.190,00 ден.
Nike
20%
Adidas
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
27%
4F
1.790,00 ден.
1.290,00 ден.
4F