fb_img
 H4L21KUDC001-23S

4F WOMEN'S JACKET

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4L21KUDC001-23S
30%
3.590,00 ден.
2.490,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 100 % Полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Lifestyle
Производител 4F


Слични производи

29%
W
6.690,00 ден.
4.690,00 ден.
Nike