fb_img
 H30037

Adidas CLSC CAMO BP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H30037
37%
1.890,00 ден.
1.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 397,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Ранци
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

36%
2.190,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas