fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H14655

Adidas U Q3 BLUV HD

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H14655
50%
3.390,00 ден.
1.690,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Крем
Материјал 53% Памук 36% Рециклиран полиестер 11% Вискоза
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

3.090,00 ден.
Adidas
29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
38%
3.090,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
38%
3.090,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
40%
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas