fb_img
 GZ2552-

Adidas COPA PURE.4 IN J

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: GZ2552-
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 663,00 ден. со
  • 29
  • 30
  • 31
  • 33
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил, Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas