fb_img
 GZ2547

Adidas COPA PURE.4 TF

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GZ2547
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 897,00 ден. со
 • 39⅓
  6
 • 40
  6.5
 • 40⅔
  7
 • 41⅓
  7.5
 • 42
  8
 • 42⅔
  8.5
 • 43⅓
  9
 • 44
  9.5
 • 10
 • 45⅓
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Синтетика, Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
4.990,00 ден.
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas