fb_img
 GY9034-

Adidas COPA PURE.4 IN J

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: GY9034-
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 563,00 ден. со
  • 28
  • 30
  • 31
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas