fb_img
 GW2893

Adidas BREAKNET K

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: GW2893
50%
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 463,00 ден. со
  • 5.5
  • 39⅓
    6
  • 40
    6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

39%
2.790,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas