fb_img
 GV9736

Adidas ADILETTE COMFORT

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GV9736
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 730,00 ден. со
 • 43⅓
  9
 • 44⅔
  10
 • 46
  11
 • 47⅓
  12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
40%
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
29%
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas