fb_img
 GR3866

Adidas W 3S BK SHO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GR3866
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 463,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 93% Памук 7% Еластин
Подгрупа Бициклистички
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas