fb_img
 GR2994

Adidas W FARM SHO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GR2994
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црвена
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Шорцеви
Спорт Lifestyle
Производител Adidas