fb_img
 GM8971

Adidas I BOS Sum Set

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: GM8971
53%
1.690,00 ден.
790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 263,00 ден. со
 • 12-18 мес.
  86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Органски памук
Подгрупа Летни комплети
Спорт Lifestyle
Производител Adidas