fb_img
 GH7252

Adidas TIRO GLOVE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GH7252
33%
1.490,00 ден.
990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 330,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 93% Полиакрилнитрил 6% Полиестер 1% Еластин
Подгрупа Ракавици
Спорт Фудбал
Производител Adidas