fb_img
 G58282

REEBOK ZIG Kinetica 21

 • За возрасни
 • Шифра на производ: G58282
29%
6.790,00 ден.
4.790,00 ден.
 • 41
  8.5
 • 42
  9
 • 42.5
  9.5
 • 43
  10
 • 44
  10.5
 • 44.5
  11
 • 45
  11.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Платно  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт ТРЧАЊЕ
Производител Reebok


Слични производи

30%
REEBOK
6.190,00 ден.
4.290,00 ден.
Reebok