fb_img
 FZ5307

Adidas BOX HOG 3

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FZ5307
40%
6.190,00 ден.
3.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.230,00 ден. со
 • 41⅓
  7.5
 • 42
  8
 • 42⅔
  8.5
 • 43⅓
  9
 • 9.5
 • 10
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Бокс
Производител Adidas


Слични производи

40%
6.190,00 ден.
3.690,00 ден.
Adidas