fb_img
 FZ5306

Adidas BOX HOG 3

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FZ5306
19%
6.190,00 ден.
4.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.663,00 ден. со
 • 7.5
 • 42
  8
 • 42⅔
  8.5
 • 43⅓
  9
 • 44
  9.5
 • 44⅔
  10
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Бокс
Производител Adidas


Слични производи

19%
6.190,00 ден.
4.990,00 ден.
Adidas