fb_img
 FZ2856

Adidas ADILETTE SHOWER

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FZ2856
37%
1.590,00 ден.
990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 330,00 ден. со
  • 36⅔
    4
  • 5
  • 39⅓
    6
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Синтетика Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

21%
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
52%
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
1.690,00 ден.
Adidas
50%
1.590,00 ден.
790,00 ден.
Adidas
50%
2.190,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
21%
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
21%
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas
41%
1.690,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
52%
1.890,00 ден.
890,00 ден.
Adidas